Zaproszenie

Z ogromną radością zapraszamy wszystkie rodziny z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) do wzięcia udziału w III Weekendzie ze SMA-kiem 2015, który odbędzie się 29-30 sierpnia 2015 r. w Warszawie.

Dzięki entuzjazmowi i dobrej woli wielu prelegentów i sponsorów program tegorocznej Konferencji będzie równie bogaty jak rok temu. Tym razem podrążymy tematy, na które w zeszłym roku zabrakło czasu. W tym roku będziemy również gościli przedstawicieli organizacji pacjenckich z Ukrainy i Białorusi, którzy nam opowiedzą o działalności rodzin SMA za wschodnią granicą. Będziemy też mieli okazję wysłuchać prezentacji polskich specjalistów w opiece nad pacjentami z SMA. Po raz pierwszy też zawitają przedstawiciele firmy farmaceutycznej prowadzącej prace nad lekiem na SMA - w tym roku będzie to zespół z koncernu Roche.

Weekend ze SMA-kiem jest drugim największym w Europie i trzecim największym na świecie zjazdem poświęconym rdzeniowemu zanikowi mięśni.

Prosimy zapoznać się z programem konferencji oraz ważnymi informacjami na temat pobytu. Uwaga, zmiana godziny rozpoczęcia i programu!

Wszystkie rodziny z SMA mogą wziąć udział w tegorocznym Weekendzie na zasadzie nieodpłatnej - Fundacja zapewni darmowe zakwaterowanie w hotelu 29/30 sierpnia oraz pełne wyżywienie przez cały czas trwania Konferencji. Jednocześnie bardzo prosimy o deklarowanie dobrowolnych wpłat wedle własnych możliwości, aby ułatwić nam bezproblemową organizację wydarzenia. Fundacja SMA w dalszym ciągu stara się pozyskać fundusze, aby zapewnić odpowiedni poziom techniczny i merytoryczny wydarzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas wsparli organizację konferencji, oraz zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy wciąż mogliby wesprzeć to przedsięwzięcie finansowo lub rzeczowo.

Tych, którzy nie uczestniczyli w Weekendach w 2013 i 2014 r., zapraszamy do zajrzenia na archiwalne strony konferencja2013.fsma.pl i konferencja2014.fsma.pl.

Do zobaczenia!